39 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2011"

Podsumowanie

MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA
TWÓJ DOM 2011 w Bielsku-Białej

Dużym sukcesem zakończyły się 39 Międzynarodowe Targi Budownictwa "TWÓJ DOM 2011" w Bielsku-Białej. Targi zgromadziły ponad 200 wystawców z Polski, Czech, Słowacji i Austrii, którzy prezentowali bardzo szeroką ofertę dla budownictwa.

Bogate i różnorodne propozycje dla budujących z jednej strony, a jednocześnie wysoka frekwencja inwestorów i klientów z drugiej sprawiły, że targi spełniły oczekiwania wszystkich i przyniosły wymierne efekty wystawcom i gościom targów. Bielską imprezę odwiedziło ponad 7 tys. osób, w tym bardzo wielu gości zza południowej granicy.

Duże zainteresowanie targami to wynik nie tylko prężnie rozwijającego się regionu, ale też dużej ilości rozpoczynanych i prowadzonych w naszym regionie inwestycji. Statystyki podają, iż z racji bardzo dobrych terenów budowlanych wydaje się tutaj prawie 3-krotnie więcej zezwoleń budowlanych niż w pozostałych miastach i regionach aglomeracji śląskiej. Z kolei dla inwestorów z Czech, a zwłaszcza ze Słowacji materiały budowlane z Polski są atrakcyjne z uwagi na ich dobra jakość jak i relatywnie niższą cenę. Swoje zadanie spełniły też imprezy towarzyszące targom, konferencja dotycząca budownictwa pasywnego oraz polsko-austriackie seminarium, które zgromadziły wielu zainteresowanych uczestników.

Gośćmi targów byli m. in. Minister Robert Dziwinski -  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Wicewojewoda Śląski Stanisław Dąbrowa oraz wiele innych znamienitych osób. Najlepsze, innowacyjne materiały i technologie budowlane uhonorowane zostały przez specjalne nagrody Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Prezydenta Miasta Bielska - Białej oraz organizatora targów Biura Promocji i Wystaw ASTRA. Z przyznanymi nagrodami oraz relacją zdjęciową i filmową  można zapoznać się na stronie www.targibielskie.pl

Już dziś zapraszamy na kolejne, jubileuszowe 40 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej w dniach 23 - 25 września tego roku.

 
Patronaty branżowe:
 
Patronaty medialne:

Ekspert Energetyczny