4 Targi EKOstyl 2016 w Bielsku – Białej zakończone.

Rekordowa frekwencja, zadowoleni Wystawcy, zachwyceni goście targowi różnorodną i ciekawą ofertą – tak w skrócie można podsumować 4 edycję targów EKOstyl 2016 – Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny, które zakończyły się w minioną niedzielę.

 

Na targach swą ofertę przedstawiało 220 firm, jest to około 10% więcej niż w roku ubiegłym, również frekwencja zwiedzających była większa o 15% w porównaniu z rokiem 2015.

Wszystkie stoiska były oblegane, zwiedzający wychodzili z targów z dużymi zakupami, zapobiegliwi z prezentami mikołajkowymi i świątecznymi,  każdy tutaj znalazł coś dla siebie.

Osoby chcące pogłębić swą wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej, umiejętności zdrowego gotowania miały możliwość wziąć udział w ciekawych wykładach, prelekcjach i warsztatach, które były oblegane do ostatniego miejsca.

Tłumy gromadziły się w Strefie Kulinarnej, gdzie uznane autorytety kucharskie przeprowadzały pokazy przyrządzania różnych ciekawych potraw i smakołyków cukierniczych nie tylko rodzimych, ale i też naszych południowych sąsiadów, jak również śródziemnomorskich. Wszystkie te specjały można było od razu pokosztować.

Małe pociechy mogły mile spędzić czas, gdy rodzice dokonywali zakupów,  w Eko Farmie targowym przedszkolu.

Wszystko to prowadzi do jednej konkluzji – takie wydarzenia są bardzo potrzebne, a świadomość społeczeństwa w zakresie  zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia jest co raz większa.

 

Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw Astra, które zaprasza na przyszłoroczną, 5 edycję targów EKOstyl, które odbędą się w dniach 25 – 26 listopada 2017 roku w Bielsku – Białej, (www.targibielskie.pl).