5 Targi Domów i Mieszkań "Beskid Dom 2011"

PODSUMOWANIE
V TARGÓW DOMÓW I MIESZKAŃ
"BESKID DOM 2011"

Dużym zainteresowaniem cieszyły się odbywające się w dniach 3 i 4  grudnia br.Targi Domów i Mieszkań "Beskid Dom 2011" . Można było poznać najbardziej aktualną ofertę  firm branży nieruchomości - deweloperów, biur nieruchomości, firm wykonawczych realizujących " domy pod klucz" z Podbeskidzia. Prezentacje te uzupełniały firmy związane z aranżacją i wyposażeniem wnętrz, jak np. meble, parkiety, systemy centralnego odkurzania i inne.Dla gości targów specjalne oferty finansowe  przygotowały też banki, które kusiły niskimi marżami i szeregiem dodatkowych bonusów. W wielu przypadkach korzystna oferta kredytowa pomagała sfinansować zakup wymarzonego lokum.

Targi  odwiedziło ponad 3 500 gości, którzy poszukiwali ciekawych propozycji z rynku mieszkaniowego pierwotnego lub wtórnego. Wysoka frekwencja i zainteresowanie gości z zadowoleniem przyjęta została przez wystawców, zważywszy na trudną sytuację w obrocie nieruchomościami.

Atrakcyjnie zlokalizowane  inwestycje  u podnóża Beskidów powodują, że oferty nieruchomości budzą zainteresowanie nie tylko mieszkańców regionu, ale też mieszkańców aglomeracji śląskiej. Kolejna, szósta edycja targów odbędzie się w dniach 17- 18 listopada 2012 r.

 
Patronaty medialne: