7 Targi Domów i Mieszkań "Beskid Dom 2013"

7 Targi Domów i Mieszkań  "Beskid Dom 2013" w Bielsku - Białej zakończone

W dniu 1 grudnia zakończyły się w Bielsku - Białej 7 Targi Domów i Mieszkań "Beskid Dom 2013". Na targach można było zapoznać się z dużą ofertą gotowych domów lub mieszkań zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach w Bielsku - Białej oraz w miejscowościach w pobliżu naszego miasta oraz w Żywcu (zobacz - mapa inwestycji). Osoby, które planowały swoje lokum stworzyć wg własnych koncepcji i oczekiwań mogły zapoznać się bogatą ofertą biur architektonicznych, skorzystać z gotowych projektów lub adaptowanych do swoich potrzeb.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria na temat: 
"Wkład własny w kredycie hipotecznym" oraz "Mieszkanie dla Młodych - jak skorzystać".
 

Bardzo ciekawie prezentowała się oferta uzupełniająca targów, którą oferowały firmy z branży wyposażenia wnętrz, a także propozycje ich aranżacji, co często jest dużym problemem nie tylko dla budujących, ale i również dla tych, którzy chcą zmienić swoje mieszkanie.Przeprowadzona na targach ankieta dobitnie wykazała, że taka impreza jest potrzebna. Na co dzień w jednym czasie i miejscu nie spotyka się tylu propozycji, rozwiązań i ofert, co podkreślały sondowane osoby, dlatego warto było odwiedzić targi.

Targi odwiedziło około 1500 osób, co w trudnej sytuacji na rynku  obrotu nieruchomościami i gospodarczej kraju organizatorzy uważają za sukces.

 

Patronaty medialne: