Lista najbliższych targów

58 Targi Budownictwa „Jesień 2020” i 22 Targi Technik Grzewczych w Bielsku-Białej zakończone!

Dziękujemy zwiedzającym, dziękujemy wystawcom za udział i zaangażowanie w przygotowanie stoisk, to były udane 3 dni targowe! Razem daliśmy radę! Wiele się działo podczas Targów - bogata oferta firm, konkurs dla wystawców, seminaria, duże zainteresowanie zwiedzających - stworzyły świetną atmosferę targową, pomimo utrudnionej sytuacji i obostrzeń epidemiologicznych. Do zobaczenia podczas wiosennej edycji Targów: 12-14 marca 2021! Kilka zdjęć targowych, a wkrótce pełna fotorelacja. #targibudownictwa #targitechnikgrzewczych #oszczednośćenergii 58 Targi Budownictwa JESIEŃ 2020 Targi Bielskie

Od dzisiaj do niedzieli - Targi Budownictwa Jesień 2020 i Targi Instal-System 2020!

To wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi technikami dla energooszczędnego budowania  ale także efektywnymi sposobami na oszczędności i obniżanie kosztów energii. Na targi zapraszamy wszystkich - którzy budują lub remontują ale też tych którzy chcą unowocześnić swoje lokum i poszukują pomysłów, aby dom był ciepły, przyjazny, a jednocześnie niedrogi w utrzymaniu.                                Targi czynne w sobotę od 10-18, w niedzielę 10-16.

Najbliższe Targi będą wyjątkowo interesujące!

Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje z aranżacji wyposażenia wnętrz, porady ekspertów -to wszystko na Targach!                                          Pojawiło się wiele nowych, innowacyjnych firm i ofert, głównie z branży energii odnawialnych, a także budownictwa nisko i zeroenergetycznego. Na podwójną, szeroką ofertę – budowlaną i  instalacyjną mogą liczyć odwiedzający jesienne targi, dzięki temu  oferta dla domu jest kompletna: od bryły zewnętrznej w najnowszych technologiach,  poprzez dobrze i ze smakiem dopasowane wnętrze, aż po najbardziej efektywne i niskokosztowe techniki ogrzewania, gwarantujące oszczędności energii.

Archiwum aktualności

Nasi partnerzy