Lista aktualności

WYSTAWA DOMÓW GOTOWYCH - nowe wydarzenie

w trakcie 60 Międzynarodowych Targów Budownictwa JESIEŃ 2022. Specjalna ekspozycja z prezentacją dostępnych na rynku nowoczesnych technologii szybkiego budowania domów.Na Wystawie eksponowane będą modele konstrukcji ściennych, stropowych i dachowych, dzięki temu przybliżone zostaną zwiedzającym możliwości szybkiego  budownictwa w najnowszych, energooszczędnych  technologiach.

Już we wrześniu 60 Międzynarodowe Targi Budownictwa oraz Targi Technik Grzewczych!

Zapraszamy 23-25 września 2022 do udziału w największej imprezie branży budowlanej w południowej Polsce. Świetna okazja do dotarcia z informacją o Waszej ofercie do ponad 8 tys. zainteresowanych inwestycjami klientów! 250 wystawców polskich i zagranicznych, inwestorzy i profesjonaliści, interesujące wydarzenia towarzyszące. Zapytaj o najlepsze stoisko dla swojej firmy!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych świąt Wielkanocnych,pełnych spokoju, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Biuro Promocji i Wystaw

Targi EkoTrendy dobiegły końca! Dziękujemy!

To były 2 inspirujące dni pełne naturalnych i ekologicznych produktów, nowych smaków, zapachów oraz kolorów.Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, które warto było odwiedzić. Dziękujemy wystawcom zaangażowanym w aranżację stoisk, dziękujemy gościom targowym za przybycie i życzliwe opinie i zapraszamy na jesienne Targi EKOstyl, 18-20 listopada. Do zobaczenia!