Lista aktualności

Honorowy patronat posła do Parlamentu Europejskiego p. prof. Jerzego Buzka.

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż 54 Międzynarodowe Targi Budownictwa i 20 Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii uzyskały zaszczytny dla nas, honorowy patronat posła do Parlamentu Europejskiego p. prof. Jerzego Buzka. Patronatem tym objęta została także towarzysząca targom  Konferencja Efektywność Energetyczna 2018.

Relacja filmowa z 53 Międzynarodowych Targów Budownictwa TWÓJ DOM 2018 [kliknij]

Przypominamy wiosenną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa, w ciekawej relacji filmowej. Targi odbyły się w Bielsku-Białej w dniach 23-25 marca 2018 i cieszyły się dużym zainteresowaniem, następna edycja odbędzie się 21-23.09.2018. Zapraszamy! http://www.targibielskie.pl/relacja-z-53-targow-twoj-dom-2018

Zapraszamy na jesienne edycje Targów Budownictwa oraz Targów Technik Grzewczych

Już 21-23 września zapraszamy do Bielska-Białej na 54 Międzynarodowe Targi Budownictwa JESIEŃ 2018 oraz jubileuszowe 20 Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii. Są to największe jesienne spotkania branży budowlanej i instalacyjnej w Polsce oraz w regionie transgranicznym polsko-czesko-słowackim.Oferta targów wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i  niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów licznie odwiedzających kolejne edycje targów.