Lista aktualności

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

                                    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia                                                              składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności,                                                            niepowtarzalnej atmosfery,  ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.                                                        Serdecznie dziękujemy również za zaufanie i współpracę w 2019 roku.

Już jest relacja filmowa z Targów EKOstyl 2019! [kliknij]

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z 7 Międzynarodowych Targów Ekostyl 2019 - Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny w Bielsku-Białej, które okazał się największymi targami z dotychczasowych edycji. Zapraszamy do oglądania!

Targi EcoSilesia 2020 - zapraszamy do Katowic!

W dniach 27-29 marca 2020 w Katowicach odbędą się Targi "EcoSilesia 2020"  - Zdowej żywności i Ekologicznego Stylu Życia. Jest to nowe, ważne dla aglomeracji śląskiej wydarzenie. Warto tam być i skorzystać z możliwości pozyskiwania nowych kontaktów i klientów w atrakcyjnym, wysoko rozwiniętym gospodarczo regionie kraju oraz poznać najnowsze produkty i trendy w ekobranży. Zapraszamy! 

Już w marcu 57 Międzynarodowe Targi Budownictwa!

Zapraszamy 13-15 marca 2020 do udziału w największej imprezie branży budowlanej w południowej Polsce.  250 wystawców polskich i zagranicznych, 7000 gości targowych, inwestorzy i profesjonaliści. Interesujące  wydarzenia towarzyszące. Warto być tam gdzie cała branża. Zapraszamy do Bielska-Białej na Targi "TWÓJ DOM 2020"!