Bezpłatny E-Bilet na Targi Budownictwa już dostępny! [KLIKNIJ]

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatną wejściówkę na Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych, które odbędą się 27-29 września. Zapraszamy także do rejestracji na Seminarium dla budujących lub planujących budowę „DOM CIEPŁY I PRZYJAZNY”.

E-Bilet dostępny na stronie      http://www.targibielskie.pl/e-bilet-29  

E-bilet należy wydrukować i okazać w targowych kasach biletowych, w celu wymiany na normalny bilet.


Bezpłatna rejestracja na Seminarium jest dostępna na stronie

    http://www.targibielskie.pl/seminarium-dla-budujacych-1     

Budowa lub remont domu, mieszkania – to czas, kiedy myślimy nad tym jak ma wyglądać miejsce, w którym spędzamy ponad połowę naszego życia.
Ważne jest to, jakie zastosujemy materiały do budowy, jak urządzimy wnętrza, gdyż te wszystkie czynniki będą miały wpływ na to,czy nasz dom będzie przyjazny i funkcjonalny. Przychodzi także taki czas, gdy należy zdecydować jak wykonać instalacje grzewcze i zapewniające komfort zamieszkaniaw naszym domu.
Udział w Seminarium jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja. 

Ponadto zapraszamy na KONFERENCJĘ BUDYNEK NIEZALEŻNY, PLUS ENERGETYCZNY

    http://www.targibielskie.pl/konferencja-budynek-niezalezny-plus-energetyczny    

W trakcie konferencji specjaliści i eksperci wskażą skuteczne rozwiązania jak  ograniczyć spiralę kosztów, uzyskać wymierne  oszczędności i znaczące obniżenie rachunków. Można będzie poznać  sprawdzone w praktyce, skuteczne  rozwiązania.
Udział w Konferencji jest odpłatny, ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja. 

   Wydarzenia i atrakcje targowe:  

 

 

·         SEMINARIUM DLA BUDUJĄCYCH lub planujących budowę  "Dom Ciepły i przyjazny"Spotkanie z udziałem znanych ekspertów i praktyków  odbędzie się na ternach targowych i jest dedykowane osobom zainteresowanym nowoczesnymi, niedrogimi  sposobami budowania.

 

·         Konferencja BUDYNEK NIEZALEŻNY, PLUS ENERGETYCZNY skuteczne rozwiązania jak  ograniczyć spiralę kosztów, uzyskać wymierne  oszczędności i znaczące obniżenie rachunków.

 

·        STREFA OSZCZĘDNOŚCI ENERGII- specjalna ekspozycja, na której prezentują się firmy   z nowoczesnymi instalacjami i urządzeniami do minimalizowania kosztów zużycia energii.

 

·         Pokazy i porady dotyczące wykończenia wnętrz - w strefie prezentacji, organizowanej przez Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych

 

·         Klub Małego Budowlańca -  Tutaj będzie można pozostawić swoje pociechy,  gdzie pod okiem fachowych instruktorów mogą  one rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnić swoje manualne zdolności poprzez warsztaty  budowania małych domków. W międzyczasie spokojnie można zwiedzić stoiska targowe.