Ciekawi wystawcy i nowości na Targach Budownictwa i Technik Grzewczych! - kliknij

Trwa przygotowanie stoisk na jutrzejsze targi, wystawcy przygotowali wiele ciekawych prezentacji z nowościami z branży budowlanej, techniki grzewczej oraz instalacji. Na targach wszystko co jest potrzebne do budowy, remontu czy inspiracji budowlanych.

Wśród wystawców zgromadzonych na tegorocznej edycji targów zwraca uwagę liczna reprezentacja firm z Litwy, prezentująca nowości tamtejszego rynku, a także firmy ze Słowacji, Czech i Rumunii. Zapraszamy!

 

 

  Nowości targowe:  

http://www.targibielskie.pl/nowosci-targowe-25

 

  Wydarzenia i atrakcje targowe:  

 

·           Konferencja na temat: „Dom Energetycznie Innowacyjny” (zapisy od dnia 21 sierpnia, ilość ograniczona).

·           Giełda Kooperacyjna – Zapraszamy firmy do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej B2B organizowanej  22 września br. na terenie targów. Udział bezpłatny.

·           Autobus Energetyczny – to mobilne centrum edukacyjno-informacyjne dotyczące efektywności energetycznej i przeciwdziałania zmianom klimatu.

Eksperci obecni w Autobusie będą przez trzy dni targów przekazywać najbardziej aktualną wiedzę na tematy związane ze zmianami klimatu i efektywnością energetyczną.

·           Konkurs na najbardziej ” Innowacyjny produkt” prezentowany na targach Instal System 2017.  
Wybierają i głosują internauci. Wykaz innowacyjnych produktów  zamieszczony jest  na stronie targów Instal System 2017. 

·           Klub Małego Budowlańca - tradycyjnie funkcjonuje na targach już od lat. Tutaj można pozostawić swoje pociechy,  gdzie pod okiem fachowych instruktorów mogą  one rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnić swoje manualne zdolności poprzez warsztaty  budowania małych domków. W międzyczasie spokojnie można zwiedzić stoiska targowe.

·           Konkurs dla zwiedzających. Do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Wystawców i Organizatora targów. Do wygrania kilkudniowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym w górach!

Ogłoszenie wyników w dniu 24 września br. w ostatnim dniu targów  o godz. 14.00 na stoisku Organizatora targów.