Co na Targach

Informacje ogólne o Targach EKOstyl
 
Targi zdrowej żywności i zdrowego stylu życia EKOstyl dedykujemy tym wszystkim, którzy dbają o zdrowie i chcą żyć w zgodzie z naturą.
 
Na targach pojawiają się:
 • producenci certyfikowanych  i tradycyjnych wyrobów zdrowej żywności organicznej,  ekologicznych ubrań, produktów zero waste i akcesoriów wyposażenia wnętrz.
 • Będą też  prezentowane naturalne produkty i terapie  dla zdrowia i urody, zabiegi, ekokosmetyki, naturalne środki czystości i suplementy diety. Ponadto prelekcje, warsztaty, prezentacje, porady dietetyczne i zdrowotne
 • na zwiedzających oczekiwać będzie ponad 250 wystawców z bardzo bogatą, atrakcyjną ofertą
 • można też pozyskać solidna dawkę wiedzy – poprzez udział w interesujących targowych wydarzeniach - warsztatach, prelekcjach,
 • Na targach będzie wyjątkowa okazja, aby dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

 

Zdrowa żywność na Targach EKOstyl

Zgodnie z powiedzeniem Twoje zdrowie w  twoich rękach - rośnie świadomość - iż właściwe, zdrowe odżywianie jest gwarantem dobrego zdrowia i lepszego samopoczucia. Na targach pojawią sie producenci żywności organicznej i lokalne ekologiczne gospodarstwa rolne oferując najwyższej jakości produkty jak wędliny, nabiał, produkty zbożowe, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie. Warto skorzystać z okazji i zrobić smakowite i zdrowe zakupy na świąteczny stół.

 

Zdrowy styl życia na Targach EKOstyl

Na stoiskach wystawców można będzie poznać prezentowane tam nowoczesne, naturalne  terapie, sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.
Pojawiło się na targach wiele nowych, wartościowych,  produktów, w tym unikalne,, świeże, wegańskie ekokosmetyki i suplementy, zdrowotne syropy z ziół, ekologiczne przyprawy.
Promujemy tez na targach ideę Zero Waste czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum.

 

Atrakcje i wydarzenia towarzyszące

 • Wykłady i  prelekcje dotyczące:
      - naturalnych sposobów dbałości o zdrowie i odporność
      -  produktów konopnych i ich zastosowań
 • Strefa Kulinarna: Polska Pełna Smaków  – pokazy gotowania potraw kuchni polskiej na żywo z udziałem gwiazd, połączone z degustacjami
 • Warsztaty kosmetyczne i kulinarne
 • Koncert relaksacyjny na instrumentach etnicznych i terepeutycznych - rejestracja więcej informacji TUTAJ
 • Ekoprzedszkole dla dzieci

W dobie zanieczyszczonego  środowiska, skażonej żywności  i zalewie wszechobecnej chemii -   warto poszukać zdrowej alternatywy.Taką alternatywą są z pewnością prezentowane na targach ekoprodukty – mają jeden wyróżnik – są produkowane dla dobra człowieka, służą zdrowiu, dodają energii i podnoszą jakość życia.

Dlatego warto przyjść na Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia - Ekostyl 2021

 ·         Od 19 do 21 listopada 2021 w Hali pod Dębowcem w Bielsku Białej, ul. Karbowa 26

·         Oczekuje na gości ponad 250 wystawców
·          prelekcje, warsztaty,  degustacje i pokazy
·         Szansa na  oryginalne, świąteczne zakupy

 

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Zapraszamy!


WYDARZENIA TARGÓW EKOstyl 2021:

PRZYDATNE INFORMACJE:

  Bezpłatny E-Bilet  

 

  Lista Wystawców  

 

  Nowości targowe  

 

  Dojazd 

 

      Informacje targowe w pigułce    

●   Targi odbędą się w 19-21 listopada 2021, w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
●   Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
●   Bilet wstępu jest w cenie 8 zł. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
●   E-bilet -  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.
●   Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.
●   Na targach będzie dostępna Szatnia
●   Dojazd - mapa dojazdu

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Pytania i odpowiedzi: tel 33 811 93 21, 33 811 93 20, biuro@targibielskie.pl
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów EKOstyl 2021.