Dla Wystawców

logo-targi-budownictwa-twj-dom-w-bielsku-biaej1512740066
strefa-dobrych-wntrz1512739802
panorama-targi-twj-dom-20151512737014

Zapraszamy Państwa do udziału

w największych branżowych targach na południu Polski

 

59 Międzynarodowych Targach Budownictwa „TWÓD DOM 2021”

i Strefy Dobrych Wnętrz

Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmuje także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego, Misją targów jest promocja i upowszechnianie nowoczesnych sposobów budowania, Na stoiskach wystawców pojawia  się  bardzo wiele innowacyjnych technik i rozwiązań, które pozwalają sprawniej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków oraz podnoszą  komfort zamieszkania czy jakość wykonywanej w tych budynkach  pracy.
Jednocześnie rosną też oczekiwania inwestorów, wykonawców i architektów, poszukujących  na targach rozwiązań wielu problemów technicznych, środowiskowych, ekonomicznych prowadzonej inwestycji.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom tematem przewodnim wiosennych targów Twój Dom 2021 jest
Buduj Nowocześnie - Najnowsze techniki, energie odnawialne, zrównoważony rozwój

 Prezentowane przez wystawców w trakcie wydarzeń towarzyszących pionierskie rozwiązania pomogą  inwestorom w realizacji budynków o najwyższych standardach jakościowych, użytkowych i ekonomicznych, umożliwią też realizację bardziej śmiałych wizji budowlanych. Bowiem przyszłość budownictwa zależy od zrównoważonego rozwoju, ekologicznego myślenia i nowych technologii. 

DLACZEGO TARGI W BIELSKU-BIAŁEJ?

 • Prestiżowa, największa w południowej Polsce impreza targowa o wieloletnich tradycjach, organizowana na pograniczu polsko-czesko-słowackim.
 • Targi zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się 4 mln aglomeracji śląskiej, co przy wysokiej aktywności inwestycyjnej działających tutaj firm – skutkuje wzrastającym zapotrzebowaniem na inwestycje budowlane.
 • Dogodna lokalizacja na pograniczu polsko – czesko- słowackim,  ułatwia nawiązywanie kontaktów z inwestorami z tych krajów, zapraszamy też inwestorów ukraińskich, austriackich i niemieckich. Wszystkie te atuty zapewniają możliwość dotarcia do bardzo szerokiego kręgu inwestorów prywatnych i publicznych.
 • Nasze ponad 25 letnie doświadczenie w branży wystawienniczej zapewnia Państwu profesjonalnie przygotowane wydarzenie z atrakcyjnym programem targów i szeroko zakrojoną  kampanię medialną, opartą o rozległą sieć kontaktów w branży.
 • Dzięki temu udział w targach gwarantuje wysoką efektywność i osiągnięcie założonych celów Waszego wystąpienia targowego.

W celu ułatwienia  inwestorom realizację budynków o niemal zerowym zużyciu energii nZEB według nowych zasad zgodnie z dyrektywą unijną, które będą obowiązywać dla wszystkich nowych obiektów od 2020 r. w drugim dniu targów odbędzie się Seminarium  dla budujących lub planujących budowę pod nazwą „DOM CIEPŁY I PRZYJAZNY”.

Formuła targów została poszerzona o Strefę Dobrych Wnętrz. Do udziału w niej zapraszamy firmy, które mają ofertę wpisującą się w ten temat (m. in. pracownie aranżacji wnętrz, meble, kuchnie, płytki, żaluzje, tapety, oświetlenie, podłogi, artykuły dekoracyjne  itp.).

Tradycyjnie targom towarzyszy Konkurs Targowy na najlepszy produkt prezentowany na targach.
 • Zapraszamy wszystkich Wystawców do wzięcia udziału

Korzyści udziału w targach:

 • prezentacja oferty firmy dla ponad 7000 zwiedzających z Polski, Czech i Słowacji
 • pozyskanie nowych kontaktów i klientów biznesowych, a także wiedzy o istotnych dla branży trendach i tematach
 • prestiżowe nagrody targowe w KONKURSIE TARGOWYM dla najlepszych, innowacyjnych produktów
 

Informacje targowe:

 1. Targi odbędą się w dnich 12 – 14 marca br. w Bielsku – Białej, w Hali Wystawienniczej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
 2. Pow. Wystawiennicza to 6 tys. m2 w Hali i 2 tys. m2 na terenach zewnętrznych
 3. Udział w targach weźmie około 250 firm i przewidujemy około 8 tysięcy zwiedzających.
 4. Stoisko można urządzać w dniu 11 marca (dzień przed targami) w godz. od 8.00 do 20.00
 5. Demontaż stoiska i wywóz ekspozycji prosimy przeprowadzić bezpośrednio po zamknięciu targów w dniu 14 marca tj. od godz. 16.00 do godz. 3.00
 6. Prosimy zapoznać się z Regulaminem Targowym, gdzie są zawarte dodatkowe postanowienia
  Porządkowe i organizacyjne).

Zapytaj o ofertę na najlepsze stoisko dla Twojej firmy ->>

lub zadzwon od razu:

tel. 509 860 474
tel. 509 860 472
tel. 509 860 473

 

pasek-tarcza-kopia1599808578