Dla Wystawców

Prestiżowa, największa w południowej Polsce  impreza targowa, skierowana do  branży eko, prezentuje najnowsze produkty, terapie i  technologie wiodących producentów i zapewnia przegląd rozwiązań dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia.

Organizator targów wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku systematycznie rozszerza zakres tematyczny targów, kreuje nowe, atrakcyjne  wydarzenia towarzyszące, seminaria i warsztaty,a  na spotkania i konferencje zapraszani są wybitni specjaliści, eksperci  i autorytety w branży.
Targi cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli branży eko - producentów, dystybutorów, przedstawicieli sektora usług prozdrowotnych  z Polski, Czech i Słowacji.

Przewidujemy udział ok. 300 firm i 8000 gości odwiedzających targi. 
  • Rynek żywności ekologicznej,  a także produktów i usług prozdrowotnych w Polsce wciąż rośnie. Eksperci zakładają, że w 2021 roku wartość tego rynku może wzrosnąć nawet o 20 %. Polscy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi tego, że właściwa dieta,  suplementacja  i regularny ruch są gwarantami zdrowia  i lepszego samopoczucia.
     
  • Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.
 

KORZYŚCI

Targi branżowe dają  przedsiębiorcom ogromne możliwości na pozyskanie nowych kontaktów i poszerzenie grona odbiorców swoich produktów. 
najlepsze miejsce do pełnego, efektywnego przedstawienia swojej oferty, a także okazja  do bezpośredniego, realnego kontaktu z klientem.
można pokazać więcej niż na stronie internetowej czy w social mediach
poznać trendy i kierunki w jakich zmierza branża i oczekiwania klientów.

 

Tradycyjnie bielskim targom towarzyszą   konferencje i  wykłady o najnowszych osiągnięciach i wydarzeniach światowych w tej branży z udziałem wybitnych ekspertów  i  autorytetów. Warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!
 

Zachęcamy Państwa do współpracy, gwarantujemy wszechstronną pomoc przy organizacji Waszego udziału w tym wydarzeniu!

 

Zapytaj o ofertę na najlepsze stoisko dla Twojej firmy ->>