Dla zwiedzających


Nowy termin Targów EcoSilesia 2020 to 6-8 listopada 2020.

Targi zdrowej żywności i zdrowego stylu życia EcoSilesia dedykujemy tym wszystkim, którzy dbają o zdrowie i chcą żyć w zgodzie z naturą.

Na targach pojawiają się

- producenci certyfikowanych  i tradycyjnych wyrobów zdrowej żywności organicznej,  ekologicznych ubrań, produktów zero waste i akcesoriów wyposażenia wnętrz. 

- Będą też  prezentowane naturalne produkty i terapie  dla zdrowia i urody, zabiegi, ekokosmetyki, naturalne środki czystości i suplementy diety. Ponadto prelekcje, warsztaty, prezentacje, porady dietetyczne i zdrowotne

  • na zwiedzających oczekiwać będą wystawcy z bardzo bogatą, atrakcyjną ofertą
  • można też pozyskać solidna dawkę wiedzy – poprzez udział w interesujących targowych wydarzeniach - warsztatach, prelekcjach,
  • Na targach będzie wyjątkowa okazja, aby dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki.

 

ATRAKCJE NA TARGACH EcoSilesia:

Targom towarzyszyć będzie  szereg specjalnych wydarzeń takich jak:
 
  PRELEKCJE I WARSZTATY 
Cykl prelekcji i warsztatów na temat naturalnych terapii i zdrowia 
 

  STREFA POKAZÓW KULINARNYCH 

 

Targom towarzyszyć będzie STREFA POKAZÓW KULINARNYCH 

 

EKO FARMA - przedszkole targowe

 

Do odwiedzenia targów zapraszamy rodziców z dziećmi. Młodsze znajdą fachową opiekę, a na te odrobinę starsze czekają w EKO FARMIE instruktorzy, którzy w formie warsztatów, pokażą jak rozwijać umiejętności planowania, działać twórczo czy usprawnić zdolności manualne. 
By pobudzić ciekawość dziecka czasem wystarczy drewno, papier, szmatka i sznurek - by super się bawić i poznawać metody pozwalające chronić nasze środowisko.

W dobie zanieczyszczonego  środowiska, skażonej żywności  i zalewie wszechobecnej chemii -   warto poszukać zdrowej alternatywy.

Taką alternatywą są z pewnością prezentowane na targach ekoprodukty – mają jeden wyróżnik – są produkowane dla dobra człowieka, służą zdrowiu, dodają energii i podnoszą jakość życia.

ZAPRASZAMY!