Dla zwiedzających

fb21571910238


Targi EcoSilesia 2020 odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2020 roku w Katowicach,
w Galerii Szyb Wilson przy ul. Oswobodzenia 1; w godz. od 10.00 do 17.00 każdego dnia. Wstęp na Targi bezpłatny z wypełniną ankietą (pobierz).

pasek-tarcza-kopia1602490247


Targi zdrowej żywności i zdrowego stylu życia EcoSilesia dedykujemy tym wszystkim, którzy dbają o zdrowie i chcą żyć w zgodzie z naturą.

 

Zapraszamy do odwiedzenia targów przedstawicieli firm z ekobranży (możliwość nawiązania kontaktów biznesowych), m. in. sklepów ekologicznych, hurtowni, restauratorów, branżę hotelarską  oraz osoby indywidualne zainteresowane zdrowym odżywianiem, ekologicznym stylem życia, poradami dietetycznymi, zakupami.

Na targach:
•    Certyfikowane  i tradycyjne wyroby zdrowej, ekologicznej  żywności, produkty regionalne, produkty naturalne, napoje, soki, oleje, preparaty ziołowe i suplementy diety;
•    Terapie  dla zdrowia i urody, zabiegi, ekokosmetyki, naturalne środki czystości, suplementy diety, produkty zero waste;
•    Strefa Porad Dietetycznych i Zdrowotnych – na której porad będą udzielać specjaliści, i będą prezentowane produkty i terapie zdrowotne;
•    Zapraszamy do udziału w: warsztatach (więcej) i  prelekcjach (więcej);

Będzie również wyjątkowa okazja, aby dokonać „zdrowych zakupów”, zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki na zbliżające się okazje – mikołajki, święta i inne.


Targi będą bezpieczne.

Zastosowano  wiele procedur wg zaleceń Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiej Izby Przemysłu Targowego (więcej na ten temat w zakładce: Bezpieczne targi).
Wdrożenie procedur bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli, aby czas poświęcony na targach dla wszystkich uczestników  był przyjemny, bezstresowy i  komfortowy, a co najważniejsze bezpieczny.

Ze względu bezpieczeństwa na targach wymagane jest m. in.:
Noszenie maseczek, przyłbic itp. zabezpieczeń, pomiar temperatury, dezynfekcja rąk, oddanie wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej, zachowanie bezpiecznej odległości oraz stosowanie wszelkich, aktualnych  wytycznych zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz GIS (dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/gis


Informacje targowe.

 

·       Targi odbędą się w Katowicach, w Galerii Szyb Wilson przy ul. Oswobodzenia 1.

·       Będą udostępnione dla zwiedzających od godz. 10.00 do 17.00 każdego dnia.

·       Wejście na targi jest bezpłatne pod warunkiem oddania wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej przy wejściu na  targi, w Punkcie Informacyjnym.  Ankieta do pobrania tutaj.  Jest też możliwość pobrania jej przy wejściu na targi.
Zalecamy przyniesienie na targi wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej ze względów bezpieczeństwa.

·       Wejście na targi jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu dla Zwiedzających (pobierz) oraz stosowanie wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

·       Dojazd:  http://www.szybwilson.org/kontakt.html

 

Targi to oszczędność czasu - wszystko w jednym miejscu.

ZAPRASZAMY!