E-Bilet - Bezpłatne wejście na Targi

W celu skorzystania z możliwości pobrania E-biletu należy wypełnić poniższą Ankietę.

Bardzo prosimy o podanie wiarygodnych informacji, które w przyszłości będą brane pod uwagę przy opracowywaniu następnych edycji targów (np. poszerzyć ilość branż, asortymentu, zaproponować tematy prelekcji, warsztatów, polepszyć promocję wydarzenia itp.).

 

Twoje dane*:

Którymi targami są Państwo zainteresowani:


 

Czy odwiedzają Państwo targi:

Jakie tematy sa dla Państwa interesujące:


tematy
 

Źródła informacji o targach: 
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Astra Biuro promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka w celach marketingowych i handlowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Astra Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka z siedzibą w Bielsku-Białej al. Armii Krajowej 220. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Astra Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka informacji o wydarzeniach, które organizuje drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DzU z 2002 r. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Astra Biuro Promocji i Wystaw Eugeniusz Kropka z siedzibą w Bielsku-Białej al. Armii Krajowej 220, kontakt: biuro@targibielskie.pl Pani/Pana dane przetwarzane są w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora oraz marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a przez okres - do odwołania zgody. Dane nie będą przekazywane do osób trzecich. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w jest dobrowolne.