Jazda próbna i cztery kółka w kuchni?

Odwiedź stoisko MERKURY TATARSCY na TYSKICH TARGACH BUDOWNICTWA, a dowiesz się jak praktycznie zaplanować swoją kuchnię, korzystając z bezpłatnej porady i Jazdy Próbnej Kuchni MERKURY.

m11463031942

Brzmi zagadkowo? Jazda próbna auta, owszem - każdy to zna, ale kuchni? Czy to możliwe? Oczywiście! Tak jak w przypadku auta, zanim je kupicie, najpierw testujecie korzystając z jazdy próbnej. Dlaczego tego samego nie zrobić z kuchnią?
Zanim zamówicie kuchnię, odwiedźcie TYSKIE TARGI i skorzystajcie z bezpłatnej Jazdy Próbnej Kuchni. Szybko przekonacie się, czy zaplanowaliście wystarczająco duży blat roboczy? Czy pomieścicie wszystkie naczynia, czy nie będziecie upychać garnków? A jak przyjdzie teściowa, czy sięgnie do górnej szafki? 
Ustawiając meble odkryjecie swoje nawyki, poczujecie się jak w swojej przyszłej kuchni. Dlaczego warto? Tak jak w przypadku aut, w kuchni również zdarzają się kolizje. Podczas planowania na kartce papieru, nie widać ewentualnych błędów, np. czy macie wystarczająco dużo miejsca na opróżnienie zmywarki? Czy będziecie mogli swobodnie pracować przygotowując główny posiłek dla rodziny? Czy otworzycie jednocześnie front zmywarki i szuflady śmietnikowej? Na te pytania łatwo odpowiedzieć, gdy kuchnia jest próbnie ustawiona, łatwo wyeliminować wtedy ewentualne błędy.
Nadal nie przekonani? Podczas TYSKICH TARGÓW BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ doradcy podpowiedzą na co warto zwrócić uwagę, a czego unikać. 
Przykładową jazdę możecie "przeżyć" już w ten weekend na TYSKICH TARGACH na STADIONIE ZIMOWYM.