Już za kilka dni ruszają 16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Po raz pierwszy na targach zorganizowany zostanie    SALON NOWOCZESNYCH WNĘTRZ  

Są to stoiska z meblami, artykuły dekoracyjne, wyposażenie mieszkania, łazienki i kuchni. Inspirujące może okazać się samo oglądanie przygotowanych ekspozycji, a dodatkowym atutem są porady specjalistów. To zupełnie nowa koncepcja prezentująca wystawców gwarantujących wysoką jakość urządzania oraz wykańczania wnętrz, ciekawe kompozycje faktur, kształtów i barw, a także propozycje aranżacji łazienek i kuchni.
       Wyjątkowo szeroka oferta wystawców, nowe inicjatywy  targowe, atrakcyjne nagrody dla zwiedzających –  już teraz warto zarezerwować sobie weekend 13-15 maja i przyjść do hali Stadionu Zimowego w Tychach.


Targi są świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami budowlanymi, znaleźć wiele inspirujących propozycji i rozwiązań.

To Targi zarówno dla budujących, jak i osób planujących remont czy modernizację. Podczas trzech dni targowych wystawcy promują solidne, nowoczesne budowanie, sposoby na obniżenie kosztów utrzymania obiektów oraz trwałe materiały, urządzenia i  estetyczne wyposażenie wnętrz. Na miejscu można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań. Firmy od miesięcy przygotowują się, by w te trzy majowe dni pokazać wszystko, co mają najlepszego.

Dla odwiedzających targi przygotowano wiele ciekawych propozycji, jak: atrakcyjne nagrody w konkursie dla gości targów, prezentacje i pokazy na Wyspie Nowości, Klub Młodego Budowlańca- dla rodzin z dziećmi.

 Warto skorzystać z bezpłatnego      e-biletu     dostępnego na stronie www.targityskie.pl