Konferencja targowa "Zdrowie w zasięgu ręki"

 KONFERENCJA TARGOWA

Zdrowie w zasięgu ręki
Pełnia Zdrowia na 7 Targach EKOstyl

   

16 listopada 2019, Bielsko-Biała

Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26

 

 

Moderator spotkania - Andrzej Kawka - dietetyk kliniczny, naturopata

Godz. 10:45 - 12:45

11572424214 

Wprowadzenie do diety ketogennej

Andrzej Kawka - KawkaJe

  Absolwent Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, co umożliwiło mu podjęcie nauki w Niemczech, gdzie uzyskał dyplom Terapeuty Żywieniowo-Dietetycznego i Specjalisty Medycyny Komórkowej. W Polsce natomiast ukończył Dietetykę i Dietetykę Kliniczną. Jest również
Klawiterapeutą i Akupunkturzystą, a z miłości do zdrowia Naturoterapeutą i Homeopatą.
Wykładowca Dietetyki Klinicznej w Wyższej Szkole Biznesu.
Członek Rady Naukowej w firmie Aliness.
Dodatkowo w sezonie zimowym jest Instruktorem Snowboardu.
Właściciel strony www.kawkaje.pl i www.kawkaje.com.

Andrzej Kawka będzie prowadzącym Konferencję podczas 7 Targów EKOstyl.
Wygłosi także wykład na temat "Wprowadzenie do diety ketogennej", podczas którego wprowadzi jej uczestników głębiej w świat zdrowego odżywiania. Pokaże bliżej jakie błędy popełniamy każdego dnia jedząc na pozór zdrowe pokarmy i w jaki sposób oddziaływają one na nasze zdrowie. Omówi również przewagę diety wysokotłuszczowej nad węglowodanami. W jasny sposób pokaże jak wprowadzając zmiany na swoim talerzu można wyleczyć się samemu z większości chorób - także tych, które lekarze nazywają nieuleczalnymi. Poruszy temat otyłości, cukrzycy, nadciśnienia jak również wszystkich chorób autoimmunizacyjnych takich jak Hashimoto, AZS, RZS, Łuszczyca itd.

 21572261034

Bioasekuracja naszej przestrzeni życia

Sławomir Gacka - Probiotics Polska, Polska Izba Technologii i Wyrobów

Godz. 13:15 - 15:15

 31572261043

Jak się zabezpieczyć przed cichym zabójcą, 5G?

Andrzej Kwiatkowski - Energetix

  Współwłaściciel marki Energetix Polska - producenta biżuterii magnetycznej i produktów Wellness. Prywatnie entuzjasta zdrowego stylu życia. W swojej pracy celebruje połączenie piękna i zdrowia. Uważnie wysłuchuje się w opinie i potrzeby swoich klientów aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom.

41572261051 

Przyczyny chorób cywilizacyjnych i sposoby radzenia z nimi.

Jacek Safuta (NEO)

autor książki „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes”

 
Z wykształcenia i wykonywanego przez ponad 20 lat zawodu jest inżynierem.  Brał udział w realizacji wielkich projektów energetycznych. Kierował świetnym zespołem specjalistów i bardzo często odbywał służbowe podróże zagraniczne. W czasie wolnym jego największymi pasjami były paralotniarstwo, żeglarstwo i sportowe samochody. Jego stan zdrowia w pewnym momencie wywrócił to wszystko do góry nogami, stopniowo ulegając pogorszeniu, aż stwardnienie rozsiane doprowadziło do niepełnosprawności i przerwało dalszą karierę. Ta sytuacja zmusiła go do znalezienia innego sposobu na życie oraz ograniczyła aktywność sportową. Musiał poświęcić się znalezieniu sposobu samodzielnego wyleczenia tej choroby, uznawanej przez oficjalną medycynę za nieuleczalną. Okazało się, że istnieją badania kliniczne, które tej nieuleczalności przeczą. Początkowo korzystał z pomocy ludzi, którzy już wcześniej do części z tych badań dotarli i chętnie się tą wiedzą dzielili w książkach oraz podczas wykładów. Po wyleczeniu postanowił pójść ich śladem, przekazując wiedzę wielu rzekomo nieuleczalnie chorym. Podczas tych lat zebrał wiele doświadczeń, poznał jeszcze więcej badań oraz wspaniałych ludzi. Pozwoliło mu to wydać własną książkę „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes” i rozpocząć cykl wykładów. Chociaż poprzednia praca dawała mu wiele satysfakcji to skuteczna pomoc ludziom chorym i obserwacja jak "nieuleczalnie chorzy" stają się zdrowi stała się czymś więcej - jego prawdziwą pasją i misją.

Podczas wykładu "Przyczyny chorób cywilizacyjnych i sposoby radzenia z nimi" zostanie wyjaśnione jakie zmiany przyniosła cywilizacja, doprowadzając w skali epidemicznej do pojawienia się chorób zwanych cywilizacyjnymi i kto jest za to odpowiedzialny. Słuchacze dowiedzą się na przykładach w jaki sposób  mogą samodzielnie  temu przeciwdziałać, a więc poznają metody skutecznej profilaktyki i leczenia, sięgające źródeł problemu, a nie objawów. Będzie też mowa o tym dlaczego medycyna, skupiona na coraz bardziej zaawansowanej diagnostyce i walce z objawami chorób jest zwykle nieskuteczna, a najczęściej szkodliwa i co może być zaskakujące… również w pewnej części ta naturalna.

Aby dowiedzieć się więcej o autorze zachęcamy do przeczytania jego książki, a także odwiedzenia  jej strony na Facebooku: 'Neo - Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes' : https://www.facebook.com/profile.php?id=324133038259236&ref=br_rs
oraz do grupy zamkniętej dla czytelników, gdzie systematycznie autor udostępnia nową wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki:
https://www.facebook.com/groups/Neo.grupa/

Godz. 15:45 - 17:30

51572261068 

Woda jakiej nie znacie

Zdzisław Oszczęda - Nantes

 
Firma Nantes Systemy Nanotechnologii sp. z o.o od wielu lat zajmuje się badaniami prowadzonymi w kierunku wykorzystania efektu zmiany struktury wody. W efekcie zerwania rozległych wiązań wodorowych woda przyjmuje nową strukturą i nabiera nowych nie znanych do tej pory właściwości. Między innymi ma wpływ na ograniczenie replikacji komórek nowotworowych, stymuluje szybszą wegetację roślin, co umożliwia zmniejszenie użycia nawozów sztucznych. Wszystkie badania przeprowadzone na polskich uczelniach znalazły odzwierciedlenia w patentach i publikacjach.

61572261076 

Zastosowanie wodoru molekularnego w profilaktyce i promocji zdrowia

Eugeniusz Winiecki

  Eugeniusz Winiecki od lat 80 prowadził firmę zajmującą się ochroną mienia. Dziś nadal zajmuje się ochroną, tyle że ludzkiego zdrowia. Pomaga mu w tym wykształcenie zawodowe elektryka i elektronika. Jako naturopata upodobał sobie temat wody, nierozerwalnie związany z jego wykształceniem. Jest autoryzowanym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Autec-GmbH oraz chińskich firm Hangzou Xiaobaniyang Technology Co.Ltd. i Obodo  Co. Ltd. Podczas targów EkoStyl wygłosi wykład na temat zastosowaniu wodoru molekularnego w profilaktyce zdrowia. Wodoru, który uznawany jest gazem długowieczności.

 

 

    REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ    
Opłata za udział 3
0 zł za osobę/dzień (w dniu Konferencji 40 zł)

Informacje o przelewie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.
 

Firma/Instytucja (opcjonalnie dane do faktury)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora targów w celu rejestracji na Konferencję, w tym otrzymywaniu komunikatów dotycząch Konferencji w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Wydarzeniu. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.