E-Pasaż Targów EKOstyl

nag-e-pasa1605536682

 Na tegorocznych,  wyczekiwanych  przez wystawców i gości  jesiennych  Targach EKOstyl  - niestety,  nie będziemy  mogli się spotkać.
Nie pozostajemy jednak w bezczynności, idziemy naprzód  i w odpowiedzi na duże zainteresowanie, a także liczne sugestie ze strony naszych  stałych wystawców przygotowaliśmy dla Was nową, atrakcyjną w aktualnej sytuacji  możliwość spotkań - tym razem w wersji on-line  pod nazwą


E-Pasaż Handlowy EKOSTYL

W gorącym okresie przedświątecznym, od 1-31 grudnia


udostępnimy dla Was miejsce  – gdzie wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w atrakcyjny sposób.

Natomiast kupujący będą mieli możliwość poznania i zakupu wielu nowych, ciekawych  produktów z szerokiego asortymentu  udostępnionych w Pasażu, a także pozyskania wyczerpujących informacji w bezpośrednim kontakcie  – np.telefonicznie lub  na czacie z wystawcą.  Z uwagi na bliskość Świąt – poprzez Pasaż  będzie można dokonać świątecznych „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.
Mamy nadzieję, iż uda się przynajmniej w jakimś stopniu odtworzyć ten specyficzny, ciepły  klimat ekotargów, tak wyczekiwany przez wystawców, a zwłaszcza odwiedzających targi gości.  

Warto skorzystać z wyjątkowej okazji do zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów i dotarcia do nowych grup zorientowanych na zakup klientów. (więcej)
Debiut Pasażu w internecie poprzedzi intensywna kampania promująca to wydarzenie prowadzona w oparciu o kontakty z odwiedzającymi kolejne edycje Targów Ekostyl, współpracę z partnerami branżowymi i biznesowymi a także doświadczenia i kontakty w mediach.

www.pasazekostyl.pl

 
 
foto-b1605776349

ZAPRASZAMY!