Podsumowanie 14 Tyskich Targów Budownictwa

Zakończone w niedzielę  14 Tyskie Targi Budownictwa to jedne  z największych targów tej branży w aglomeracji śląskiej

W targach wzięło udział prawie 90 firm - producentów, dystrybutorów, firm oferujących nowoczesne materiały i technologie, jak i gotowe domy energooszczędne i pasywne. Bogata oferta wystawiennicza dała gościom targów możliwość poznania i porównania wielu ofert i wyboru najlepszych dla siebie rozwiązań, na stoiskach można też było zasięgnąć porady u specjalistów i ekspertów.

Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania. Prezentowane były zarówno energooszczędne materiały i technologie budowlane, jak i systemy instalacyjne zapewniające komfort cieplny naszego domu lub mieszkania. Uwagę gości przyciągały też piękne ekspozycje z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem wnętrz.
Duża frekwencją cieszyły się prelekcje na temat budownictwa pasywnego i energooszczędnego oraz przepisów prawa budowlanego z tym tematem związanym.

W Konkursie Targowym firmy z nowymi innowacyjnymi produktami zostały nagrodzone
Złotymi Filarami Budownictwa, Nagrodą Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz Nagrodą Śląskiej Izby Budownictwa.
Goście targowi w Konkursie dla Zwiedzających zdobyli atrakcyjne i cenne nagrody ufundowane przez wystawców oraz Organizatora targów.

Spotkania targowe w wielu wypadkach kończyły się konkretnymi umowami, wystawcy nie kryli zadowolenia deklarując swój udział w przyszłorocznych targach budowlanych w Tychach.

14 tyskie Targi Budownictwa udowodniły, że są imprezą potrzebną, oczekiwaną przez inwestorów oraz spełniają wielką rolę w promowaniu  nowych, innowacyjnych energooszczędnych  produktów  i technologii budowlanych.

Dziękujemy Wystawcom za udział w targach i życzymy wielu udanych transakcji zainicjonowanych na targach.