Podsumowanie 16 Tyskich Targów Budownictwa

Zakończone w niedzielę  16 Tyskie Targi Budownictwa aktualnie są jednymi  z największych targów budownictwa w aglomeracji śląskiej.
Oferta skierowana była zarówno dla osób budujących, jak i wszystkich planujących remont bądź modernizację swojego  lokum.
W wydarzeniu wzięło udział prawie 90 firm z regionu śląska, ale prezentowały swoje usługi również firmy o zasięgu globalnym, ale działające w Tychach  poprzez swoich przedstawicieli regionalnych.
Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.
W związku z wprowadzaniem w Tychach programu dofinansowania nowoczesnych urządzeń grzewczych w celu ograniczenia niskiej emisji- pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami grzewczymi .Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady profesjonalistów i praktyków.
Uwagę gości przyciągał Salon Nowoczesnych Wnętrz - czyli ekspozycje targowe z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem.
Firmy biorące udział w Konkursie Targowym zostały nagrodzone Złotymi Filarami Budownictwa, Nagrodą Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz Nagrodą Śląskiej Izby Budownictwa.

Na miejscu można było zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań lub po prostu zorientować się w nowościach i znaleźć inspirację do koniecznych w naszym otoczeniu zmian.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym i wystawcom za udział w 16 TYSKICH TARGACH BUDOWNICTWA.