Program targów

PROGRAM

XI Bielskich Targów Edukacyjnych

29 stycznia - wtorek

9.00 do 16.00- targi udostępnione dla zwiedzających 

10.00  - uroczyste otwarcie targów z udziałem zaproszonych gości

10.15 - 15.00 - prezentacje szkół na scenie targowej

16.00 - zamknięcie pierwszego dnia targów

30 stycznia - środa

9.00 - 16.00 - targi udostępnione dla zwiedzających

9.30 - 14.00 - prezentacja szkół na scenie targowej

14.00 - losowanie nagród w Konkursie dla zwiedzających

16.00 - zamknięcie targów

Seminaria.

W dniu 29 stycznia (pierwszy dzień trwania targów) Wojewódzki Urząd Pracy (filia w Bielsku - Białej) przeprowadzi dwa seminaria na podane niżej tematy:

  1. godz. 11.00 - "Bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą - Sieć EURES"
  2. godz. 13.00 - "Multimedialne seminarium - jak wybrać zawód i zaplanować karierę zawodową"

Seminaria te odbędą się w sali konferencyjnej Hotelu OLIMP (na II piętrze), który bezpośrednio sąsiaduje z  Halą Wystawową. Wejście  bezpośrednio z Hali lub przez recepcję Hotelu obok Hali.

Konkurs targowy - NAGRODY

W konkursie dla zwiedzających można wylosować atrakcyjne nagrody, poniżej ich wykaz oraz Fundatorzy.

  1. Teatr  Polski - Bielsko Biała
    - Trzy podwójne zaproszenia do teatru
  2. Kino HELIOS  - Bielsko-Biała 
    - Sześć podwójnych biletów do kina
  3. SPEED Szkoła Języka Angielskiego - Bielsko-Biała  
    - Jeden trzymiesięczny kurs języka angielskiego
    - Dziesięć jednomiesięcznych kursów języka angielskiego
  4. Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza  - Bielsko-Biała  
    - Tablet
  5. Szkoła Speak Up - Bielsko - Biała
    - 3 kursy języka angielskiego o wartości 600zl 

Program artystyczny na scenie 
XI Bielskich Targów Edukacyjnych

29 stycznia (wtorek)

10.00 Uroczyste Otwarcie Targów

10.15 Bielska Szkoła Rzemiosł

11.00 Zespół Szkół Budowlanych

11.20 Uniwersytet Pedagogiczny

11.30 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących

11.45 Bielska Wyższa Szkoła im. J.Tyszkiewicza

12.15 Bielska Szkoła Przemysłowa

12.30 Wyższa Szkoła Finansów i Prawa

12.45 Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

13.00 Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących

13.15 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki

13.30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych

30 stycznia (środa)

 9.10 Katolickie Towarzystwo Kulturalne

 9.30 Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących

10.00 Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

10.15 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki

10.30 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących

11.00 Wyższa Szkoła Finansów i Prawa

11.30 Uniwersytet Pedagogiczny

12.00 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki

12.20 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych

12.40 Speak Up

13.20 Zespól Szkół Technicznych i Handlowych

14.00 Losowanie nagród