Zakończyły się 17 Tyskie Targi Budownictwa

Oferta Targów skierowana była zarówno dla osób budujących, jak i wszystkich planujących remont bądź modernizację swojego  lokum. Na miejscu można było zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań lub po prostu zorientować się w nowościach i znaleźć inspirację do koniecznych w naszym otoczeniu zmian.

Oferta Targów skierowana była zarówno dla osób budujących, jak i wszystkich planujących remont bądź modernizację swojego  lokum.
W wydarzeniu wzięło udział prawie 70 firm z regionu śląska, ale prezentowały swoje usługi również firmy o zasięgu globalnym, ale działające w Tychach  poprzez swoich przedstawicieli regionalnych.
Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.
W związku z wprowadzaniem w Tychach programu dofinansowania nowoczesnych urządzeń grzewczych w celu ograniczenia niskiej emisji- pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami grzewczymi .Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady profesjonalistów i praktyków.
Na miejscu można było zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań lub po prostu zorientować się w nowościach i znaleźć inspirację do koniecznych w naszym otoczeniu zmian.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym i wystawcom za udział w 17 TYSKICH TARGACH BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ