Zaplanuj swój wyjazd i pobyt na Targach EKOstyl 2016

Już w sobotę o godzinie 10.00 rozpoczną się 4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 w Bielsku-Białej

Już teraz warto zaplanować dojazd i pobyt na Targach.

Informacje ogólne

Targi odbędą się w dniach 19 - 20 listopada 2016 roku w Hali Wystawienniczej pod Dębowcem przy ul. Karbowej  26 (więcej - dojazd) w godzinach od 10.00 - 18.00 

  • Udział w targach będzie brało około 220 firm z ofertą związaną z naturalną, zdrową żywnością, z branżą kosmetyczną, oferujące ekokosmetyki, środki do pielęgnacji ciała i środki do utrzymania czystości, profilaktykę zdrowotną, diagnostykę, suplementację, doradztwo dietetyczne. W czasie targów będą przeprowadzane ciekawe warsztaty i prelekcje, dotyczące m.in. kwestii właściwego, zdrowego odżywiania się.
  • Atrakcją targową będzie Strefa dla Eko-rodziny. Tutaj można znaleźć firmy oferujące zdrowe i bezpieczne produkty  dla dziecka, zabawki, eko-kosmetyki lecznicze i pielęgnacyjne,  odzież z wełny, lnu i bawełny, naturalne środki czystości.
  • Równie ciekawa będzie Strefa degustacji europejskich  potraw regionalnych. Jest to wyjątkowa możliwość, aby obejrzeć pokazy mistrzów kulinarnych z  Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Francji,  Maroka, Hiszpanii oraz oczywiście beskidzkich specjałów.Pokazy - uzupełnione degustacjami prezentowanych potraw - mogą stać się inspiracją do urozmaicenia naszego codziennego menu.

 

  • Zapewniamy dogodne, BEZPŁATNE parkingi obok Hali Wystawowej.

 

Wstęp na targi

Bilet wstępu na targi jest w cenie 5 zł.

Grupy szkolne pod opieką nauczyciela oraz grupy zorganizowane - wstęp bezpłatny. Należy się zarejestrować w punktach kasowych.

E-bilet - bezpłatne wejście. Po wypełnieniu ankiety  w wersji elektronicznej  i wydrukowaniu  E-biletu zostanie on wymieniony na bezpłatny bilet wstępu w punktach kasowych.

Zaproszenia targowe uprawniają do bezpłatnego wstępu na targi dla jednej osoby i podlegają wymianie w punktach kasowych na bezpłatny bilet po rejestracji.

 

Dojazd na targi

Na targi można dojechać miejskimi autobusami:

linią nr 7 - dojazd pod samą Halę Wystawową,

linią nr 8 - należy wysiąść przy ZIAD przy ul. Armii Krajowej (dojście około 6 minut).

Dojazd samochodem: GPS N: 49° 47' 1"  E: 19° 1' 20.

 

PRZYPOMINAMY O DODATKOWYCH ATRAKCJACH -->> Konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami 

ATRAKCJE. 

    Cykl wykładów na temat naturalnych terapii i zdrowia   

W tym roku odbywają się one zarówno w formie krótkich prelekcji na terenie ekspozycji targowej, jak i w formie dłuższych wykładów w Sali konferencyjnej na I piętrze. Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy znanych i cenionych praktyków i ekspertów.Będzie o tym, jak dietą leczyć choroby lub im zapobiegać, alergiach, będzie o profilaktyce zdrowotnej, tlenoterapii, o odżywaniu makrobiotycznym. więcej  warsztaty | prelekcje

    STREFA POKAZÓW KULINARNYCH   

Jest to wyjątkowa możliwość, aby obejrzeć pokazy mistrzów kulinarnych z  Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Francji,  Maroka, Hiszpanii oraz oczywiście beskidzkich specjałów. Pokazy - uzupełnione degustacjami prezentowanych potraw - mogą stać się inspiracją do urozmaicenia naszego codziennego menu.

    Warsztaty garncarskie   

 

    EKO FARMA - przedszkole targowe     

Dla mniejszych i większych pociech czynne będzie eko- przedszkole – w którym dzieci mogą brać udział w warsztatach  oraz  zabawach pod nazwą  Mały eko-farmer.

   WSPANIAŁE NAGRODY w konkursie dla zwiedzających     wSPAniały weekend VITALITY dla dwojga w kurorcie PIESTANY,  2 aparaty cyfrowe wysokiej jakości, zestawy upominkowe,herbaty smakowe i wiele innych.

Aby wziąć udział w konkursie dla zwiedzających należy je złożyć do urny  na stoisku Organizatora  targów. Rozstrzygnięcie  konkursu odbędzie się w dniu 20 listopada o godz. 16.00.

 

Warto być w miejscu, gdzie przed zimą można naładować się pozytywną energią i  pogodą ducha. Odwiedzając targi- można też zaopatrzyć się w zdrowe, ekologiczne upominki świąteczne dla najbliższych.

Zapraszamy