Strefa Oszczędności Energii

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia specjalnie wydzielonej przestrzeni  targów

  STREFA OSZCZĘDNOŚCI ENERGII  

przygotowanej dla inwestorów zainteresowanych sprawdzonymi, pewnymi sposobami zmniejszającymi zużycie energii i koszty eksploatacyjne budynków  mieszkalnych i publicznych.

Na ekspozycji prezentują się firmy z najnowszymi rozwiązaniami  i urządzeniami gwarantującymi racjonalne, niskie zużycie energii , a jednocześnie zapewniającymi komfort cieplny i wysoką jakość zamieszkania.
Odbywać się będą prezentacje, pokazy, można będzie skorzystać z porad ekspertów i praktyków przy rozwiązywaniu konkretnych problemów .

Postęp technologiczny w tej branży energooszczędnych rozwiązań  jest imponujący, jednocześnie rosną też oczekiwania inwestorów. W sytuacji systematycznie  rosnących cen energii -  celem  tego wydarzenia jest  
 - popularyzowanie  oszczędności energii i efektywności energetycznej budynków,
 - inspirowanie i przybliżanie budującym  najnowszych rozwiązań i  sprawdzonych w   praktyce instalacji dla zmniejszania rachunków za energię,
- minimalizowania kosztów utrzymania budynków  mieszkalnych i publicznych.

Dzięki temu możemy wszyscy zyskać, zaoszczędzone pieniądze pozostaną w naszych kieszeniach, mniej zanieczyszczeń trafi do środowiska naturalnego, zwiększy się  udział  OZE w zaopatrzeniu naszych potrzeb energetycznych, uzyskamy też realną  poprawę jakości powietrza w Polsce.

Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji tych celów!