Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina 11 Międzynarodowe Targi „EKOstyl 2023"

O targach

Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina https://targibielskie.pl/targi/11-miedzynarodowe-targi-ekostyl-2023/

TARGI ZAKOŃCZONE, DZIĘKUJEMY!

Były to 3 dni pełne wyjątkowych wrażeń, smaków i kolorów, 320 wystawców polskich i zagranicznych, Strefa Kulinarna z prezentacją specjałów kuchni świata, dziesiątki prelekcji i prezentacji prozdrowotnych, konkursy z nagrodami, i aż 9 00 odwiedzających! Tak podsumować można

11 edycję Targów Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny

i 3 Targi EcoCanna

 które w dniach 17 – 19 listopada odbyły się na Hali od Dębowcem w Bielsku-Białej.

Ubiegły weekend udowodnił, jak  szybko rośnie świadomość społeczna  i   wzrasta grono osób zainteresowanych dbałością  o  zdrowie własne i swoich bliskich, dbających  o dobrą kondycję i czystość środowiska. A my cieszymy się, że w ciągu trzech dni mogliśmy się do tego przyczynić i  umożliwić gościom pozyskanie cennych informacji od obecnych na targach ekspertów i profesjonalistów na temat dobroczynnych właściwości naturalnych produktów i  skutecznych terapii.

Goście targów mogli się osobiście przekonać jak wiele zdrowych opcji czeka na nich w świecie naturalnej żywności i kosmetyków, jak można właściwie zadbać o swoje zdrowe ciało i duszę, a także  znaleźć drogę do lepszego i bardziej radosnego życia.

Cieszą nas bardzo pozytywne opinie wystawców. Wielu z nich podkreślało trafioną formułę naszej imprezy targowej oraz ogromną frekwencję i zainteresowanie odwiedzających. To jasny sygnał, że taki imprezy są potrzebne. To motywuje nas do dalszej pracy!

Podczas targów rozstrzygnięto tradycyjny Konkurs Targowy  o EKOKryształ w którym Komisja Konkursowa nagrodziła tym trofeum aż 16 wyjątkowych zgłoszonych do konkursu ekoproduktów .

11 edycja  Targów  Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny  i 3 Targów  EcoCanna już za nami. Do zobaczenia za rok. 

 


  11 Międzynarodowe Targi „EKOstyl 2023”

Zdrowej żywności, Eko produktów i Stylu Życia

które odbyły się w Bielsku – Białej,  w dniach 17 – 19 listopada 2023

Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, w godz. 10-18

 

  • Bardzo  oczekiwane w regionie wydarzenie, Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.
  • Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby  najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.
  • Targi EKOstyl od lat cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli ekobranży.
Najbliższa edycja zapowiada się bardzo interesująco, do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 200 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne.
Targi EKOstyl odbywają się równolegle z 3 Targi EKoCanna – Produktów Konopnych

Na targach EKOstyl prezentowane będą produkty:

•    zdrowa żywność (m. in. produkty zbożowe, mięsne, ryby, wędliny, nabiał, sery, przetwory owocowe  i  warzywne, miody, bakalie i inne).
•    oleje, soki, herbaty, kawy,
•    ekologiczne kosmetyki i środki czystości,
•    produkty dietetyczne i doradztwo,
•    produkty zero waste,
•    piwa, wina i nalewki,
•    niebanalne wyroby rzemieślnicze,
•    produkty i usługi wspierające zgodny z naturą zdrowy styl życia,W temacie targów EkoCanna  prezentowane będą:
•    olejki lecznicze, kosmetyki, odzież,
•    produkty spożywcze – oleje, herbaty, kawy, słodycze,
•    wyroby medyczne,
•    surowce konopne,
Na stoiskach Wystawców  będzie można uzyskać wiele zaskakujących  informacji na temat możliwości wykorzystania konopi.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

KONFERENCJA TARGOWA „Zdrowie na wyciągnięcie ręki”

z udziałem uznanych specjalistów

PRELEKCJE I WYKŁADY

Prelekcje i wykłady na temat naturalnych terapii wspierających zdrowie, eko kosmetyków, zdrowej żywności oraz zastosowania produktów konopnych w medycynie, kosmetologii i przemyśle spożywczym – bezpłatnie w salce na terenie targów

STREFA KULINARNA

Tradycją targów EKOstyl jest Strefa Kulinarna, na której odbywają się pokazy kulinarne, degustacje, pokazy gotowania specjałów różnych kuchni świata z możliwością podpatrzenia, jak się przyrządza potrawy w wykonaniu uznanych autorytetów i mistrzów kuchni.

EKO PRZEDSZKOLE

które  zapewni profesjonalną opiekę nad dziećmi, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzać ekspozycje targowe. Będą tam się odbywać ekologiczne warsztaty dla dzieci.

KONCERT „Uzdrawiająca podróż do wnętrza”

to muzyka relaksacyjna, harmonizująca i uwalniająca od stresów codzienności oraz napięć w ciele fizycznym i mentalnym, podnosząca kreatywność i otwartość, z elementami podróży szamańskiej

Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

  Informacje targowe w pigułce  

●   Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
●   Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
●   Bilet wstępu jest w cenie 10 zł, do kupienia bezpośrednio w kasie przed wejściem. Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
●   E-bilet –  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę. Dostępny będzie od 9.10.2023
●   Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.

●   Dojazd – mapa dojazdu

Zapraszamy serdecznie na Targi EKOstyl!

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Pytania i odpowiedzi: tel 33 811 93 20, biuro@targibielskie.pl


Patronaty honorowe


Prezydent Miasta Bielska-Białej

 

Patronaty branżoweBeskidzka Izba Gospodarcza w Bielsku-Białej

Patronaty medialne

 

Współpraca